Zjednodušte si život
jako mnoho našich spokojených zákazníků před Vámi

Autodoprava Sukeník s.r.o.

Váš specialista nejen na expresní zásilky


KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám Vaši poptávku a my se Vám ozveme.

Autodoprava Sukeník s.r.o.

Poskytujeme služby nejen expresní vnitrostátní a mezinárodní autodopravy, spedice, expresní překladiště nákladů v Ostravě. Přepravujeme zásilky nejen expresně 24 hodin denně. S námi máte jistotu, že Vaši zásilku přepravíme včas na určené místo se 100% spolehlivostí.

 

PAVEL SUKENÍK

Ředitel společnosti

Naše další služby

Máme toho opravdu hodně co nabídnout! Nákladní autodoprava, osobní luxusní přeprava, forwarding, překladiště nákladů Ostrava.

image-1

Luxusní přeprava

Potřebujete se reprezentativně přepravit na kulturní / společenskou akci? Naše vozidla jsou Vám k dispozici. Nabízíme maximální komfort a exkluzivní pohodlí kamkoliv Vás povezeme!

image-2

Forwarding

Zajišťujeme navazující služby libovolné přepravy (letecká, námořní, železniční). Zajistíme pro Vás plynulou návaznost mezi všemi stupni logistického řetězce, takže Vaše zásilka nebude nikde dlouho zbytečně otálet.

image-3

Expresní přeprava

Potřebujete doručit zásilku z místa A do místa B expresně do 24h? Jsme tady pro Vás! Naše flotila vozidel je připravena obsloužit i ty nejnáročnější z Vás. Neváhejte a kontaktujte nás.


Svěřte se do naší péče a my Vás odměníme 100% kvalitními službami

Již řada našich dlouhodobě spokojených zákazníků je důkazem kvality a neustálé snahy zlepšovat naše služby! Máte jakýkoliv podnět pro zkvalitnění našich služeb? Napište nám!

Kontaktujte nás

Překladiště nákladů a sklady NONSTOP – Ostrava – Příbor

Autodoprava SukeníkNabízíme unikátní službu – překladiště nákladů a skladovací prostory NONSTOP v Ostravě a v Příboře. Naše překladiště a sklady jsou Vám k dispozici 24/7 – tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme Vám k dispozici v regionu Příbor a Ostrava. 

 

Překládky realizujeme vysokozdvižným vozíkem DESTA.

Pro objednávky nás kontaktujte na telefonu: +420 731 428 408 a 722 625 242

Společnost Autodoprava Sukeník s.r.o. nám poskytuje služby již řadu let a po celou dobu naší vzájemné spolupráce jsme velice spokojení. Musíme zejména ocenit vstřícný přístup a flexibilitu. Všechny námi objednané přepravy byly vždy realizovány s maximální spolehlivostí, v požadovaném čase na určené místo.

DHL Czech.

dhl

Děkujeme firmě Autodoprava Sukeník s.r.o. za spolehlivé a kvalitní služby při přepravě našich zásilek. Těšíme se na další spolpráci!

pelan

Reference

dhl_logo_re intercars_re schenker_re pelan still_re